Artur Partyka

Strona oficjalna

Wybitny sportowiec Prestiżowy mówca motywacyjny Inspirujący wykładowca Znamienity ekspert Ceniony wizerunkowo autorytet

Tak w sporcie jak i w biznesie, w codziennej walce o sukces, kluczową rolę odgrywa wytrwałość, samodyscyplina, systematyczność, oraz utrzymanie odpowiednio wysokiego poziomu motywacji własnej. Będąc w wielu niezwykłych miejscach, mając możliwość poznania wielu naprawdę wartościowych ludzi, Artur Partyka sukcesywnie umacniał w sobie te wszystkie atrybuty. Dużo ryzykując, nie zawsze wybierał rozwiązania najbezpieczniejsze, preferowane przez swoich konkurentów. Nie chciał pozostać takim, jak wszyscy wokół. To właśnie, pomogło mu urzeczywistniać swoje marzenia.

Power Speech – wykłady specjalne

Jego dzisiejsze, autorskie wykłady typu power speech, treningi interpersonalne, warsztaty rozwoju osobistego i dedykowane dla biznesu prelekcje, to kompletne kompendium doświadczeń zwycięzcy. Doświadczeń inspirujących i motywujących, którymi chętnie dzieli się w trakcie wszelkiego rodzaju szkoleń.
Artur Partyka to nie tylko świetny mówca motywacyjny. Doskonale sprawdza się także w charakterze gościa specjalnego, który swoją obecnością uświetnia wszelkie konferencje, spotkania biznesowe i bankiety. Eventom dodaje oczekiwanego prestiżu, sprawiając, iż wyjątkowa z założenia impreza, zdecydowanie wyróżnia się na tle innych.
Jeśli chciałbyś poznać człowieka, którego do osiągnięcia wymarzonego celu, doprowadziła – wsparta treningami –pasja, zapraszamy. Jeśli ciekawi Cię, jaki – w opinii Artura Partyki – procentowy wpływ na sukces mają, talent, szczęście, pracowitość, determinacja i umiejętność podejmowania właściwych decyzji, zapraszamy. Jeśli uważasz, że Artur, sprawdzi się na Twojej imprezie jako mówca motywacyjny, zapraszamy. Jeśli po wykładzie typu power speech, chciałbyś usiąść z Arturem Partyką przy filiżance kawy, zapraszamy.

Power speech – korzyści

Power speech Artura Partyki, to koncentracja na pozytywach, które najbardziej motywują. To mobilizacja do bycia konsekwentnym wobec siebie i otoczenia. To inspiracja do kontynuacji Twojego samodoskonalenia, wzbogacona emocjami z grupy tych nadzwyczajnych. To impuls do działania. Power speech o charakterze mowy motywacyjnej, to jakże fantastyczna nagroda dla całego Twojego zespołu.
Artur Partyka jak nikt wie, jak ogromnej determinacji, dyscypliny i cierpliwości, potrzeba do tego, by finalnie odnieść długo wyczekiwany sukces. Kariera Artura Partyki to świetny materiał poglądowy, który dziś również Twoich ludzi, może i inspirować i motywować. Dziś, po zakończeniu kariery sportowej, charyzma Artura, może budować i Twoje sukcesy. Power speech Artura Partyki dodaje nie tylko skrzydeł, ale i odwagi.
Szczegółowy zakres tematyczny interpersonalnych szkoleń, prelekcji i wykładów typu power speech Artura Partyki, wraz z pozostałymi niezbędnymi informacjami, znajdziesz TUTAJ.

Power speech – charakterystyka

Nawyk przekładania ważnych obowiązków na kolejne dni, minimalizuje poziom automotywacji i wyhamowuje naturalną potrzebę wprowadzania ciągłych zmian. Odkładanie ciekawych pomysłów na później, wywołuje frustrację, ponieważ z czasem stają się one mało oryginalne i najzwyczajniej w świecie nieaktualne. Każdy power speech Artura to zatem przede wszystkim porządkowanie listy priorytetów.
Tak więc, czeka Cię mnóstwo pracy. Teraz już jednak, pracy ze świadomością, że przecież z większością nowych wyzwań dotąd radziłeś sobie doskonale. Zaczynaj zatem natychmiast! Wystąpienie typu power speech prowadzone przez Artura to dodatkowa – zamknięta w słowach – pozytywna energia.

Power speech – indywidualna koncepcja spotkań

Spotkania z Arturem Partyką ,to zwyczajowo bardzo różny czas trwania. Nie ma schematu idealnego. Początkiem najczęściej jest wykład typu power speech. Dodatkiem, nieraz jest panel dyskusyjny. Bywa, że Artur moderuje debatę problemową. Maksymalna personalizacja każdego spotkania powoduje, że wszystkie projekty różnią się od siebie. I czasem trwania. I tematyką. I detalami organizacyjnymi. Łączy je jedno – każdy power speech na swój sposób otwiera nowe perspektywy, dzięki czemu może być momentem przełomowym.