Artur Partyka

Strona oficjalna

Wybitny sportowiec Prestiżowy mówca motywacyjny Inspirujący wykładowca Znamienity ekspert Ceniony wizerunkowo autorytet

Tak w sporcie jak i w biznesie, w codziennej walce o sukces, kluczową rolę odgrywa wytrwałość, samodyscyplina, systematyczność, oraz utrzymanie odpowiednio wysokiego poziomu motywacji własnej. Będąc w wielu niezwykłych miejscach, mając możliwość poznania wielu naprawdę wartościowych ludzi, Artur sukcesywnie umacniał w sobie te wszystkie atrybuty. Dużo ryzykując, nie zawsze wybierał rozwiązania najbezpieczniejsze, preferowane przez swoich konkurentów. Nie chciał pozostać takim, jak wszyscy wokół. To właśnie, pomogło mu urzeczywistniać swoje marzenia.

Power Speech

Jego dzisiejsze, autorskie wykłady typu power speech, treningi interpersonalne, warsztaty rozwoju osobistego i dedykowane dla biznesu prelekcje, to kompletne kompendium doświadczeń zwycięzcy. Doświadczeń inspirujących i motywujących, którymi chętnie dzieli się w trakcie wszelkiego rodzaju szkoleń.
Artur Partyka doskonale sprawdza się także w charakterze gościa specjalnego, który swoją obecnością uświetnia wszelkie konferencje, spotkania biznesowe i bankiety. Eventom dodaje oczekiwanego prestiżu, sprawiając, iż wyjątkowa z założenia impreza, zdecydowanie wyróżnia się na tle innych.
Jeśli chciałbyś poznać człowieka, którego do osiągnięcia wymarzonego celu, doprowadziła – wsparta treningami –pasja, zapraszamy. Jeśli ciekawi Cię, jaki – w opinii Artura – procentowy wpływ na sukces mają, talent, szczęście, pracowitość, determinacja i umiejętność podejmowania właściwych decyzji, zapraszamy. Jeśli po wykładzie typu power speech, chciałbyś usiąść z Arturem przy filiżance kawy, zapraszamy.

Korzyści z wykładu power speech

Power speech Artura Partyki, to koncentracja na pozytywach, które najbardziej motywują. To mobilizacja do bycia konsekwentnym wobec siebie i otoczenia. To inspiracja do kontynuacji Twojego samodoskonalenia, wzbogacona emocjami z grupy tych nadzwyczajnych. To impuls do działania. Power speech o charakterze mowy motywacyjnej, to jakże fantastyczna nagroda dla całego Twojego zespołu.
Artur jak nikt wie, jak ogromnej determinacji, dyscypliny i cierpliwości, potrzeba do tego, by finalnie odnieść długo wyczekiwany sukces. Kariera Artura to świetny materiał poglądowy, który dziś również Twoich ludzi, może i inspirować i motywować. Dziś, po zakończeniu kariery sportowej, charyzma Artura, może budować i Twoje sukcesy. Power speech Artura dodaje nie tylko skrzydeł, ale i odwagi.
Szczegółowy zakres tematyczny interpersonalnych szkoleń, prelekcji i wykładów typu power speech Artura Partyki, wraz z pozostałymi niezbędnymi informacjami, znajdziesz TUTAJ.