Artur Partyka

Strona oficjalna

Wybitny sportowiec Prestiżowy mówca motywacyjny Inspirujący wykładowca Znamienity ekspert Ceniony wizerunkowo autorytet

Artur Partyka w mediach


Artur Partyka to człowiek, który chętnie dzieli się swoją wiedzą i obserwacjami. Mogąc więc i chcąc w pełni wykorzystywać zasoby swoich doświadczeń, Artur Partyka często bywa gościem specjalnym zapraszanym do najlepszych stacji telewizyjnych. Tam, doskonale sprawdza się w roli komentatora, lecz także – w ramach swoich kompetencji – poniekąd recenzenta.
Tak z lekkoatletyką, jak i z wszelką aktywnością sportową, Artur Partyka związany jest praktycznie od zawsze. Przez media, uznawany jest za eksperta. Obiektywizm i doskonałe przygotowanie merytoryczne, pozwalają mu nie tylko relacjonować w telewizji najważniejsze imprezy sportowe, ale także brać udział w licznych audycjach radiowych, czy też na bieżąco opiniować w prasie i internecie.
Osoby z otoczenia Artura, wiedzą jak miło jest debatować z prawdziwym pasjonatem, znającym doskonale kulisy sportu zarówno zawodowego, jak i amatorskiego. Wiedzą, jak błyskotliwe i wielowymiarowe, mogą być wywiady udzielane przez Artura. Wiedzą, jak bardzo ich uwagę przyciągnąć mogą, kierunkowane przez Artura dyskusje. Artur to więc nie tylko mówca motywacyjny, ale człowiek zaangażowany w wiele rozmaitych inicjatyw.