Artur Partyka

Strona oficjalna

Wybitny sportowiec Prestiżowy mówca motywacyjny Inspirujący wykładowca Znamienity ekspert Ceniony wizerunkowo autorytet

Praca z młodzieżą


Wykorzystując z premedytacją magię swoich opowieści, anegdot i autentycznych historii, Artur Partyka jako mówca motywacyjny, od wielu lat, regularnie mobilizuje młodych ludzi do działania. Bywa w przedszkolach, szkołach podstawowych, gimnazjach i liceach. Prowadzi wykłady specjalne na uczelniach wyższych. Uczestniczy w rozmaitych spotkaniach z młodzieżą, tak na wszelkiego rodzaju imprezach kulturalnych, jak i zawodach sportowych.
Dwa medale olimpijskie, wyjątkowy rekord Polski w skoku wzwyż, rokroczne wyróżnienia w Plebiscycie Przeglądu Sportowego. To wszystko sprawia, że historia międzynarodowej kariery sportowej Artura Partyki, jest dla wszystkich doskonałym narzędziem inspirującym.
Artur Partyka promuje sport i wszelką aktywność fizyczną. Rekomenduje lekkoatletykę. Zachęca do wytrwałości – akcentuje, jak wielkiej determinacji potrzeba do osiągnięcia upragnionego celu. Przytacza argumenty, jak ważnym doświadczeniem jest porażka. Na bazie kariery własnej, jak i innych olimpijczyków, Artur Partyka, jest w stanie precyzyjnie zdefiniować czynniki mające wpływ na życie i rozwój młodych ludzi.
Prezentując kolekcję zdobytych przez siebie trofeów, dopinguje w drodze do realizacji osobistych marzeń.