Artur Partyka

Strona oficjalna

Wybitny sportowiec Prestiżowy mówca motywacyjny Inspirujący wykładowca Znamienity ekspert Ceniony wizerunkowo autorytet

FAQ

 1. Kim jest Artur Partyka?

  Artur Partyka to jeden najbardziej utytułowanych polskich skoczków wzwyż. Dzięki sukcesom, których powtarzalność w skali kraju była absolutnym ewenementem, dziś ciągle pozostaje jednym z najbardziej znanych i rozpoznawalnych polskich lekkoatletów lat 90 – czego doskonałym przykładem jest fakt, iż latach 1992 – 1998 nieprzerwanie zwyciężał w Plebiscycie Przeglądu Sportowego Na Najlepszego Polskiego Sportowca Roku.

 2. Jakie są największe międzynarodowe osiągnięcia Artura Partyki?

  Niewątpliwie największym sukcesem Artura Partyki, są dwa medale igrzysk olimpijskich. Brązowy, zdobyty w roku 1992 roku podczas igrzysk olimpijskich w Barcelonie. Srebrny, zdobyty w 1996 roku w Atlancie – po pamiętnej rywalizacji z Charlesem Austinem w finale skoku wzwyż, z którego relację oglądało kilkaset milionów widzów na całym świecie.

 3. Jakie są największe krajowe osiągnięcia Artura Partyki?

  Od roku 1996, Artur Partyka pozostaje rekordzistą Polski w skoku wzwyż. Mimo, iż od jego skoku na wysokość 2,38cm, minęło już wiele lat, do dnia dzisiejszego żadnemu polskiemu skoczkowi nie udało się pobić tego rekordu.

 4. Czym zajmuje się Artur Partyka po zakończeniu kariery sportowej?

  Artur Partyka cały czas pozostaje związany ze sportem, aktywnie uczestnicząc w rozwoju polskiej lekkoatletyki. Posiadając tak unikalne doświadczenia sportowe, Artur Partyka – dziś już jako świetny mówca motywacyjny – stara się inspirować do działania, namawia do realizacji marzeń, wspiera w konsekwentnym dążeniu do celu. Jako mówca motywacyjny, prowadzi wykłady typu power speech – kierowane tak dla biznesu, jak i dla młodzieży.

 5. Jak wygląda power speech Artura Partyki?

  Power speech Artura Partyki, to trwające kilkadziesiąt minut wystąpienie o – zazwyczaj motywacyjnym – charakterze. Tłem wystąpienia jest zawsze – przygotowana indywidualnie pod cel spotkania – prezentacja, wraz z archiwalnymi materiałami filmowymi z konkursów lekkoatletycznych, w których Artur Partyka reprezentował biało-czerwone barwy. Krótki klip video z przykładowego spotkania, na którym Artur Partyka wystąpił jako mówca motywacyjny, jest dostępny pod poniższym linkiem:

  https://youtu.be/FhnvJPPYmC8

 6. Kim jest mówca motywacyjny?

  Mówca motywacyjny, to przede wszystkim człowiek potrafiący doceniać pomysły innych. Od dnia 17.09.1980 roku (kiedy to Artur Partyka wziął udział w swoim pierwszym lekkoatletycznym treningu), przez ponad 20 lat profesjonalnej kariery sportowej, Artur Partyka „przepracował” setki pomysłów. Dziś, już jako inspirujący mówca motywacyjny, podkreśla, że w dużej mierze to właśnie konsekwentne próby realizacji kolejnych pomysłów, finalnie pozwoliły mu zdobyć dwa medale olimpijskie – najcenniejsze sportowe trofea.

 7. W czym może pomóc mówca motywacyjny?

  Artur Partyka, od najmłodszych lat starał się podejmować nowe wyzwania i nieustannie się uczyć. Dziś, już jako mówca motywacyjny, wspiera rozwój innych. Wychodzenie z własnej strefy komfortu, konfrontuje z ciekawością nowych rozwiązań i wytrwałością, wskazując tym samym wiele różnych – niewykluczających się wzajemnie – dróg rozwoju. Zdaniem Artura Partyki sportowca – obawa przed nieznanym, zniszczyła więcej marzeń, niż porażka będzie w stanie zniszczyć kiedykolwiek. Zdaniem Artura Partyki mówcy motywacyjnego – świat zdecydowanie warto odkrywać z różnych perspektyw.